Čtěte prosím také Obchodní podmínky a Všeobecné informace.


Rodinné, párové, portrétní a těhotenské focení nabízím za 150 Kč / fotku v exteriéru a 200 Kč / fotku v ateliéru. Finální výběr a počet fotek bude záležet jen na vás.
Po nafocení vám během několika následujících dnů zašlu odkaz k neveřejnému webovému albu s náhledy k výběru*. Hotové fotky obdržíte cca do měsíce v plném rozlišení v elektronické podobě, v případě zájmu také vypálené na CD.
Mohu zajistit i tisky fotek, pláten apod., ceny poskytnu na vyžádání.

Fotit lze v exteriéru nebo atelieru.


Lifestylové focení u vás doma - 1-2 hod focení za 1.500 Kč - v ceně je 10 finálně zpracovaných fotografií, které pro vás vyberu. K dispozici budou v barevné a černobílé variantě.
Další fotografie si můžete vybrat sami, přičemž cena je 150 Kč / fotku. Vybírat lze z neveřejného webového alba, ke kterému vám při odevzdávání zakázky zašlu odkaz*.
Hotové fotky obdržíte cca do měsíce v plném rozlišení v elektronické podobě, v případě zájmu také vypálené na CD.
Mohu zajistit i tisky fotek, pláten apod., ceny poskytnu na vyžádání.

Lifestylový balíček je možné využít i na zdokumentování například narozenin a jiných oslav.


Zvýhodněná cena vánočního (a velikonočního) focení - 100 Kč / fotku. Počet vybraných fotek záleží čistě na vás.
Focení probíhá v atelieru a fotografie si vybíráte sami hned po svém focení. Vybrané fotky obdržíte zpracované cca do 2 týdnů v elektronické podobě v plném rozlišení.
V případě zájmu zajistím tisk fotek nebo vánočních přání, ceny poskytnu na vyžádání.


Před focením samotné svatby vřele doporučuji osobní schůzku, kdy se nejen poznáme, ale domluvíme detaily a sjednotíme představy a možnosti. V rámci této schůzky nabízím u balíčku "vše" možnost předsvatební focení, ze kterého obdržíte pak při odevzdávání svatebních fotek 10 hotových fotografií jako bonus.

Balíček "mini" - příjezd nevěsty, obřad, společné a párové focení
Pokud se obřad koná dopoledne nebo kolem poledního, párové focení probíhá v pozdějších odpoledních / podvečerních hodinách, společné focení s ostatními svatebčany lze po domluvě uskutečnit hned po gratulacích.
Cena: od 5.000 Kč

Balíček "vše" - fotí se vše od příprav nevěsty přes přesun na obřad, samotný obřad, skupinky a společné focení (párové focení probíhá v pozdějších odpoledních / podvečerních hodinách, společné focení s ostatními svatebčany lze po domluvě uskutečnit hned po gratulacích), hostinu, krájení dortu, první tanec až po párové fotky.
Cena: od 10.000 Kč

Hotové fotografie obdržíte cca za měsíc nebo dle aktuálních možností elektronicky v plném rozlišení, vypálené na CD nebo flash disku. Vybrané fotografie budou zhotoveny také v černobílé variantě.

Na přání mohu zajistit tisky, vytvoření a tisk fotoplátna či fotoknihy. Ceny poskytnu na vyžádání.

Dopravné - po Českých Budějovicích a blízkém okolí dopravné neúčtuji, při cestách dále pak účtuji 5 Kč / km.

 

Všeobecné informace:

Realizace focení je považována za souhlas s těmito podmínkami.

 1. Objednávka
  Na termínu focení se lze domluvit telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím facebooku. Pokud se nebudete moci na sjednaný termín dostavit, prosím o včasnou informaci, najdeme pro vás termín nový. Stejně tak při nepříznivém počasí u exteriérového focení jej lze posunout.
  U exteriéru dávám přednost focení v pozdních odpoledních hodinách.
  Dopravné - po Českých Budějovicích a blízkém okolí dopravné neúčtuji, při cestách dále pak účtuji 5 Kč / km.

 2. Výběr fotografií
  Po nafocení vám během několika následujících dnů zašlu odkaz k neveřejnému webovému albu s náhledy k výběru (kromě svatebního a lifestylového focení).
  Náhledy v neveřejném webovém albu slouží pouze k vašemu výběru - jedná se o neupravené fotografie a nejsou určeny ke zveřejňování.

 3. Dodací lhůta
  Hotové fotografie obdržíte cca za 2-5 týdnů od vašeho výběru nebo dle typu zakázky a aktuálních možností. Zaslány vám budou elektronicky v plném rozlišení, v případě zájmu také vypálené na DVD (svatby na DVD nebo flash disku, podle domluvy). Vybrané fotografie mohou být zhotoveny jako bonus také v černobílé variantě.
  K dispozici vám bude také neveřejné webové album s vašimi hotovýmu fotografiemi, které zároveň slouží jako záloha.

  Fotografie odevzdávám pouze finálně upravené. Neupravené fotografie ani RAW neposkytuji.

 4. Splatnost
  Zakázka je splatná do 14 dnů od vystavení faktury.

 5. Souhlas s poskytnutím fotografií
  Realizace focení je považována za udělení souhlasu s těmito obchodními podmínkami. Zároveň tím také poskytujete souhlas k použití finálních fotografií pro mé pracovní účely, jako je zveřejnění v mém portfoliu (na mých webových nebo facebookových stránkách), v reklamních materiálech (např. dárkový poukaz, letáček apod.), případně v soutěžích.
  Pokud si zveřejnění vašich fotografií nepřejete, prosím, neprodleně mě informujte.

 6. Ostatní
  Veškeré fotografie jsou předmětem autorského práva a nesmí být bez mého souhlasu použity pro komerční účely, propagaci, anebo k prodeji třetí osobě.

  Fotografované osoby mohou používat finální fotografie pro svou nekomerční osobní prezentaci.

Obchodní podmínky

Hana Kotyz Máslová © 1998-2019